#familje Instagram Photos & Videos

familje - 6.6k posts

✈CMIMET ME TE LIRA PER FLUTURIME DREJT ITALISE: 🎈Tirane - Milano Malpensa - Tirane 121 EUR/pp
🎈Tirane - Pisa -Tirane 131 EUR/pp
🎈Tirane - Verona -Tirane 130 EUR/pp
🎈Tirane - Bergamo - Tirane 129 EUR/pp
🎈Tirane - Venezia - Tirane 121 EUR/pp
🎈Tirane - Bologna - Tirane 122 EUR/pp
🎈Tirane - Genoa - Tirane 151 EUR/pp
🎈Tirane - Roma - Tirane 121 EUR/pp
🎈Tirane - Rimini - Tirane 132 EUR/pp
🎈Tirane - Ancona - Tirane 142 EUR/pp
🎈Tirane - Bari - Tirane 152 EUR/pp
🎈Tirane - Torino - Tirane 152 EUR/pp
🎈Tirane - Firenze - Tirane 132 EUR/pp 🎖Keto cmime jane momentale per data te caktuara gjate muajit Korrik dhe Gusht vajtje-ardhje! 🏆Nxitoni te rezervoni ! ⌨Per me shume infomacion mund te na kontaktoni ne:
☎️+355 682020420; +355 42320847
🌍Viber & Whats app: 🌍+355 682020420
📍Adresa: Bulevardi "Bajram Curri", P.1 Maji, No 4/34, Perballe Gjykates se Rrethit Tirane
.
#tirana #milan #rome #bergamo #venice #verona #florence #pisa #charter #pushimevere #zakinthos #albaniaexplorertravel #albaniaexplorer #antalya #familje #bulevardibajramcurri #vere #2019 #vere2019 #udhetime #biletaavioni #tragete #makinameqera #hotele

✈CMIMET ME TE LIRA PER FLUTURIME DREJT ITALISE: 🎈Tirane - Milano Malpensa - Tirane 121 EUR/pp
🎈Tirane - Pisa -Tirane 131 EUR/pp
🎈Tirane - Verona -Tirane 130 EUR/pp
🎈Tirane - Bergamo - Tirane 129 EUR/pp
🎈Tirane - Venezia - Tirane 121 EUR/pp
🎈Tirane - Bologna - Tirane 122 EUR/pp
🎈Tirane - Genoa - Tirane 151 EUR/pp
🎈Tirane - Roma - Tirane 121 EUR/pp
🎈Tirane - Rimini - Tirane 132 EUR/pp
🎈Tirane - Ancona - Tirane 142 EUR/pp
🎈Tirane - Bari - Tirane 152 EUR/pp
🎈Tirane - Torino - Tirane 152 EUR/pp
🎈Tirane - Firenze - Tirane 132 EUR/pp 🎖Keto cmime jane momentale per data te caktuara gjate muajit Korrik dhe Gusht vajtje-ardhje! 🏆Nxitoni te rezervoni ! ⌨Per me shume infomacion mund te na kontaktoni ne:
☎️+355 682020420; +355 42320847
🌍Viber & Whats app: 🌍+355 682020420
📍Adresa: Bulevardi "Bajram Curri", P.1 Maji, No 4/34, Perballe Gjykates se Rrethit Tirane
.
#tirana #milan #rome #bergamo #venice #verona #florence #pisa #charter #pushimevere #zakinthos #albaniaexplorertravel #albaniaexplorer #antalya #familje #bulevardibajramcurri #vere #2019 #vere2019 #udhetime #biletaavioni #tragete #makinameqera #hotele

17 0 21 hours ago
så vacker dag/kväll ute till havs. 57 sjömil blir saldot idag. #segling #purjehdus #sailing #mamba34 #sommar2019 #familje/friluftsliv foto @tedlindroos

så vacker dag/kväll ute till havs. 57 sjömil blir saldot idag. #segling #purjehdus #sailing #mamba34 #sommar2019 #familje/friluftsliv foto @tedlindroos

38 0 19 July, 2019
🤩Fundjava erdhi!
🌼Kombinim veror dhe plot shije, mos harroni ta shoqëroni me një gotë vere🍷
😍TONA gjithmonë në tavolinat tona😍
________________
#tonaco #tona #fundjave #kombinim #familje #cilesi #siguri #shije #vleraushqyese #mish #proshute #fileto #filetopule #sallam #gouda #salca #antipasta #tirane #korce #piknik #mengjesi #udhetim

🤩Fundjava erdhi!
🌼Kombinim veror dhe plot shije, mos harroni ta shoqëroni me një gotë vere🍷
😍TONA gjithmonë në tavolinat tona😍
________________
#tonaco #tona #fundjave #kombinim #familje #cilesi #siguri #shije #vleraushqyese #mish #proshute #fileto #filetopule #sallam #gouda #salca #antipasta #tirane #korce #piknik #mengjesi #udhetim

17 0 19 July, 2019
🌞Pjatat e verës janë ato që më së shumti ju lejojnë të guxoni dhe vështirë se mund të gaboni. 🥗Kjo sallatë me pjepër e proshutë krudo 🌺TONA🌺 është pjata ideale për ditët e nxehta të verës, provojeni...
👉Pasi i pastrojmë dhe lajmë me ujë të rrjedhshëm, copëtojmë sallatën dhe rukolat dhe i hedhim në një tas. 🍈Mbi to shtojmë pjepër të prerë në trekëndorë, qepë të prera hollë dhe proshutë krudo të copëtuar.🧂Në fund, i spërkasim të gjitha me kripë, uthull balsamike dhe vaj ulliri dhe e rregullojmë në pjatë sipas dëshirës.😍
😊Ju bëftë mirë!😊
___________________
#tonaco #tona #dreke #proshute #familje #cilesi #siguri #shije #vleraushqyese #mish #proshute #fileto #filetopule #sallam #gouda #salca #antipasta #tirane #korce #piknik #mengjesi #udhetim

🌞Pjatat e verës janë ato që më së shumti ju lejojnë të guxoni dhe vështirë se mund të gaboni. 🥗Kjo sallatë me pjepër e proshutë krudo 🌺TONA🌺 është pjata ideale për ditët e nxehta të verës, provojeni...
👉Pasi i pastrojmë dhe lajmë me ujë të rrjedhshëm, copëtojmë sallatën dhe rukolat dhe i hedhim në një tas. 🍈Mbi to shtojmë pjepër të prerë në trekëndorë, qepë të prera hollë dhe proshutë krudo të copëtuar.🧂Në fund, i spërkasim të gjitha me kripë, uthull balsamike dhe vaj ulliri dhe e rregullojmë në pjatë sipas dëshirës.😍
😊Ju bëftë mirë!😊
___________________
#tonaco #tona #dreke #proshute #familje #cilesi #siguri #shije #vleraushqyese #mish #proshute #fileto #filetopule #sallam #gouda #salca #antipasta #tirane #korce #piknik #mengjesi #udhetim

13 0 19 July, 2019
... dhe vjen një ditë !!
.
.
.
#vetmi #dashuri #mungese
#ndjeshmeri #perkujdesje
#familje #ngrohtesi #ndjesi #jete

... dhe vjen një ditë !!
.
.
.
#vetmi #dashuri #mungese
#ndjeshmeri #perkujdesje
#familje #ngrohtesi #ndjesi #jete

17 0 19 July, 2019
Just mine 🤪🤪❤️❤️🤞.
.
.
.
.
#love #mine #loveu #hate #dashuri #lumturi #dhimbje #ngrohtesi #familje #prishtina #pej #gjakova #prizereni #gjilan #noizy #tayna #kida

Just mine 🤪🤪❤️❤️🤞.
.
.
.
.
#love #mine #loveu #hate #dashuri #lumturi #dhimbje #ngrohtesi #familje #prishtina #pej #gjakova #prizereni #gjilan #noizy #tayna #kida

15 0 18 July, 2019
🌭Sallam Lioner me ullinj
😍Produktet e TONA kanë shije të pa krahasueshme
😉Mos hezitoni ta provoni
____________________
#tonaco #tona #dreke #biftek #perime #familje #pizza #mish #proshute #fileto #sallam #gjysemtegatshme #gouda #salca #antipasta #tirane #korce #piknik #udhetim

🌭Sallam Lioner me ullinj
😍Produktet e TONA kanë shije të pa krahasueshme
😉Mos hezitoni ta provoni
____________________
#tonaco #tona #dreke #biftek #perime #familje #pizza #mish #proshute #fileto #sallam #gjysemtegatshme #gouda #salca #antipasta #tirane #korce #piknik #udhetim

31 0 18 July, 2019
🤗🚣‍♂️🚣‍♀️🤗 #baby#mamy#babi#familje#prinder#krevatpërtësapolindur#krevatmelekundje#relax#

🤗🚣‍♂️🚣‍♀️🤗 #baby #mamy #babi #familje #prinder #krevatpërtësapolindur #krevatmelekundje #relax#

12 0 18 July, 2019
Sommerfølelsen i Stavanger ☀️ .
.
.
.
.
#stavanger #sommertider #familiy #familie #familje #gamlestavangeridyll #byliv

Sommerfølelsen i Stavanger ☀️ .
.
.
.
.
#stavanger #sommertider #familiy #familie #familje #gamlestavangeridyll #byliv

109 6 17 July, 2019
Super Challenger 3 është ajo çka ju duhet këtë verë për ta bërë atë më të bukur.
👉Dimensione 2.95 x 1.37 m
👉Pesha 320 kg
💰Çmimi 11500 lekë (së bashku me pompën, 2 lopata dhe 🚘 transportin në adresën tuaj) #jkbabyshop #summer #pushime #varke #familje

Super Challenger 3 është ajo çka ju duhet këtë verë për ta bërë atë më të bukur.
👉Dimensione 2.95 x 1.37 m
👉Pesha 320 kg
💰Çmimi 11500 lekë (së bashku me pompën, 2 lopata dhe 🚘 transportin në adresën tuaj) #jkbabyshop #summer #pushime #varke #familje

13 0 17 July, 2019
🍽Lunch time.🥘
🥩Biftek i marinuar TONA me perime zgare. 🥔🥕🥦
😍Thjesht të shijshme😍
____________________
#tonaco #tona #dreke #biftek #perime #familje #pizza #mish #proshute #fileto #sallam #gjysemtegatshme #gouda #salca #antipasta #tirane #korce #piknik #udhetim

🍽Lunch time.🥘
🥩Biftek i marinuar TONA me perime zgare. 🥔🥕🥦
😍Thjesht të shijshme😍
____________________
#tonaco #tona #dreke #biftek #perime #familje #pizza #mish #proshute #fileto #sallam #gjysemtegatshme #gouda #salca #antipasta #tirane #korce #piknik #udhetim

25 0 17 July, 2019
👉TONA CO
🥩Një gamë e gjerë produktesh
🥇Cilësi dhe siguri maksimale në treg
👨‍👩‍👧‍👦Është sot në tavolinën e çdo familje
🤩Është zgjidhja më e shpejtë dhe e shëndetshme të ushqyerit.
____________________
#tonaco #tona #simbol_i_cilesise #shije #familje #pizza #mish #proshute #fileto #sallam #gjysemtegatshme #gouda #salca #antipasta #tirane #korce #piknik #udhetim

👉TONA CO
🥩Një gamë e gjerë produktesh
🥇Cilësi dhe siguri maksimale në treg
👨‍👩‍👧‍👦Është sot në tavolinën e çdo familje
🤩Është zgjidhja më e shpejtë dhe e shëndetshme të ushqyerit.
____________________
#tonaco #tona #simbol_i_cilesise #shije #familje #pizza #mish #proshute #fileto #sallam #gjysemtegatshme #gouda #salca #antipasta #tirane #korce #piknik #udhetim

27 0 17 July, 2019
😍😍
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
#thenje #thenjeteshpirtit #femijet #femije #familje #buzqeshje

😍😍
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
#thenje #thenjeteshpirtit #femijet #femije #familje #buzqeshje

73 3 17 July, 2019
Përmbajtja e lartë e glukozës nga mjalti në kombinim me proteinat e kosit Lufra është zgjedhja e duhur për forcimin dhe rimëkëmbjen e muskujve tuaj.
.
.
.
.
#jamkockëefortë #lufra #familje #tirane #shqiperi #bulmet #shendet #kalcium #energji #myslymshyri #kocka #femije #shtatzania #ferma #konsumoshqip #mengjes #breakfast #lunch #morning

Përmbajtja e lartë e glukozës nga mjalti në kombinim me proteinat e kosit Lufra është zgjedhja e duhur për forcimin dhe rimëkëmbjen e muskujve tuaj.
.
.
.
.
#jamkockëefortë #lufra #familje #tirane #shqiperi #bulmet #shendet #kalcium #energji #myslymshyri #kocka #femije #shtatzania #ferma #konsumoshqip #mengjes #breakfast #lunch #morning

56 0 16 July, 2019
💗"There is no sincere love than the love of food" 🍲
____________________
#tonaco #tona #simbol_i_cilesise #shije # #familje #mish #proshute #fileto #sallam #gjysemtegatshme #gouda #salca #antipasta #tirane #korce #piknik #udhetim

💗"There is no sincere love than the love of food" 🍲
____________________
#tonaco #tona #simbol_i_cilesise #shije # #familje #mish #proshute #fileto #sallam #gjysemtegatshme #gouda #salca #antipasta #tirane #korce #piknik #udhetim

23 0 16 July, 2019
EM fashion ju jep mundësinë të gjeni modelin e dëshiruar me çmimin e dëshiruar!✨✨✨. EM fashion, zbukurojmë momentet tuaja! 👗👗👗
Për porosi na kontaktoni në DM.

#fustanembremjesh #fustanemeqera #femra #rroba #familje #fashionalbania #veshje #blejshqip #tiranacity #kosova #vajza #vajzat_shqiptare #porosittani #porosit #dhurata #dyqanonline #porositonline #mitrovica #fashion #fashionnova #fashionblogger #fashionable#outfits #outfit #outfitinspiration #stylish #stylishkids #fashion #fashionblogger #fashionista

EM fashion ju jep mundësinë të gjeni modelin e dëshiruar me çmimin e dëshiruar!✨✨✨. EM fashion, zbukurojmë momentet tuaja! 👗👗👗
Për porosi na kontaktoni në DM.

#fustanembremjesh #fustanemeqera #femra #rroba #familje #fashionalbania #veshje #blejshqip #tiranacity #kosova #vajza #vajzat_shqiptare #porosittani #porosit #dhurata #dyqanonline #porositonline #mitrovica #fashion #fashionnova #fashionblogger #fashionable #outfits #outfit #outfitinspiration #stylish #stylishkids #fashion #fashionblogger #fashionista

50 0 16 July, 2019
EM fashion ju jep mundësinë të gjeni modelin e dëshiruar me çmimin e dëshiruar!✨✨✨. EM fashion, zbukurojmë momentet tuaja! 👗👗👗
Për porosi na kontaktoni në DM.

#fustanembremjesh #fustanemeqera #femra #rroba #familje #fashionalbania #veshje #blejshqip #tiranacity #kosova #vajza #vajzat_shqiptare #porosittani #porosit #dhurata #dyqanonline #porositonline #mitrovica #fashion #fashionnova #fashionblogger #fashionable#outfits #outfit #outfitinspiration #stylish #stylishkids #fashion #fashionblogger #fashionista

EM fashion ju jep mundësinë të gjeni modelin e dëshiruar me çmimin e dëshiruar!✨✨✨. EM fashion, zbukurojmë momentet tuaja! 👗👗👗
Për porosi na kontaktoni në DM.

#fustanembremjesh #fustanemeqera #femra #rroba #familje #fashionalbania #veshje #blejshqip #tiranacity #kosova #vajza #vajzat_shqiptare #porosittani #porosit #dhurata #dyqanonline #porositonline #mitrovica #fashion #fashionnova #fashionblogger #fashionable #outfits #outfit #outfitinspiration #stylish #stylishkids #fashion #fashionblogger #fashionista

50 0 16 July, 2019
EM fashion ju jep mundësinë të gjeni modelin e dëshiruar me çmimin e dëshiruar!✨✨✨. EM fashion, zbukurojmë momentet tuaja! 👗👗👗
Për porosi na kontaktoni në DM.

#fustanembremjesh #fustanemeqera #femra #rroba #familje #fashionalbania #veshje #blejshqip #tiranacity #kosova #vajza #vajzat_shqiptare #porosittani #porosit #dhurata #dyqanonline #porositonline #mitrovica #fashion #fashionnova #fashionblogger #fashionable#outfits #outfit #outfitinspiration #stylish #stylishkids #fashion #fashionblogger #fashionista

EM fashion ju jep mundësinë të gjeni modelin e dëshiruar me çmimin e dëshiruar!✨✨✨. EM fashion, zbukurojmë momentet tuaja! 👗👗👗
Për porosi na kontaktoni në DM.

#fustanembremjesh #fustanemeqera #femra #rroba #familje #fashionalbania #veshje #blejshqip #tiranacity #kosova #vajza #vajzat_shqiptare #porosittani #porosit #dhurata #dyqanonline #porositonline #mitrovica #fashion #fashionnova #fashionblogger #fashionable #outfits #outfit #outfitinspiration #stylish #stylishkids #fashion #fashionblogger #fashionista

73 0 16 July, 2019
👨‍👧‍👦Pizza me babin 
Koha për gatim...🍕
____________________
#tonaco #tona #simbol_i_cilesise #shije # #familje #pizza #mish #proshute #fileto #sallam #gjysemtegatshme #gouda #salca #antipasta #tirane #korce #piknik #udhetim

👨‍👧‍👦Pizza me babin
Koha për gatim...🍕
____________________
#tonaco #tona #simbol_i_cilesise #shije # #familje #pizza #mish #proshute #fileto #sallam #gjysemtegatshme #gouda #salca #antipasta #tirane #korce #piknik #udhetim

29 1 16 July, 2019
💗"There is no sincere love than the love of food" 🍲
____________________
#tonaco #tona #simbol_i_cilesise #shije # #familje #mish #proshute #fileto #sallam #gjysemtegatshme #gouda #salca #antipasta #vlore #korce #piknik #udhetim

💗"There is no sincere love than the love of food" 🍲
____________________
#tonaco #tona #simbol_i_cilesise #shije # #familje #mish #proshute #fileto #sallam #gjysemtegatshme #gouda #salca #antipasta #vlore #korce #piknik #udhetim

13 1 16 July, 2019
CMIMET ME TE LIRA PER MUAJIN KORRIK PER FLUTURIME DREJT ITALISE:
.
✈Nisje nga TIRANA:
🎈Milano - 56 EUR/pp
🎈Pisa - 66 EUR/pp
🎈Verona - 66 EUR/pp
🎈Bergamo - 76 EUR/pp
🎈Venezia - 66 EUR/pp
🎈Bologna - 66 EUR/pp
🎈Genoa - 100 EUR/pp
🎈Roma - 80 EUR/pp
🎈Rimini - 106 EUR/pp
🎈Ancona - 106 EUR/pp
🎈Bari - 96 EUR/pp
🎈Perugia - 116 EUR/pp
🎈Torino - 126 EUR/pp
🎈Firenze - 96 EUR/pp
.
🏆Nxitoni te rezervoni vendet e fundit te mbetura me keto cmime!
.
🎖Keto cmime jane per data te caktuara gjate muajit Korrik dhe vetem vajtje!
.
⌨Per me shume infomacion mund te na kontaktoni ne:
☎️+355 682020420; +355 42320847
🌍Viber & Whats app: 🌍+355 682020420
📍Adresa: Bulevardi "Bajram Curri", P.1 Maji, No 4/34, Perballe Gjykates se Rrethit Tirane
.
#tirana #milan #rome #bergamo #venice #verona #florence #pisa #charter #pushimevere #zakinthos #albaniaexplorertravel #albaniaexplorer #antalya #familje #bulevardibajramcurri #vere #2019 #vere2019 #udhetime #biletaavioni #tragete #makinameqera #hotele

CMIMET ME TE LIRA PER MUAJIN KORRIK PER FLUTURIME DREJT ITALISE:
.
✈Nisje nga TIRANA:
🎈Milano - 56 EUR/pp
🎈Pisa - 66 EUR/pp
🎈Verona - 66 EUR/pp
🎈Bergamo - 76 EUR/pp
🎈Venezia - 66 EUR/pp
🎈Bologna - 66 EUR/pp
🎈Genoa - 100 EUR/pp
🎈Roma - 80 EUR/pp
🎈Rimini - 106 EUR/pp
🎈Ancona - 106 EUR/pp
🎈Bari - 96 EUR/pp
🎈Perugia - 116 EUR/pp
🎈Torino - 126 EUR/pp
🎈Firenze - 96 EUR/pp
.
🏆Nxitoni te rezervoni vendet e fundit te mbetura me keto cmime!
.
🎖Keto cmime jane per data te caktuara gjate muajit Korrik dhe vetem vajtje!
.
⌨Per me shume infomacion mund te na kontaktoni ne:
☎️+355 682020420; +355 42320847
🌍Viber & Whats app: 🌍+355 682020420
📍Adresa: Bulevardi "Bajram Curri", P.1 Maji, No 4/34, Perballe Gjykates se Rrethit Tirane
.
#tirana #milan #rome #bergamo #venice #verona #florence #pisa #charter #pushimevere #zakinthos #albaniaexplorertravel #albaniaexplorer #antalya #familje #bulevardibajramcurri #vere #2019 #vere2019 #udhetime #biletaavioni #tragete #makinameqera #hotele

14 0 16 July, 2019
EM fashion ju jep mundësinë të gjeni modelin e dëshiruar me çmimin e dëshiruar!✨✨✨. EM fashion, zbukurojmë momentet tuaja! 👗👗👗
Për porosi na kontaktoni në DM.

#fustanembremjesh #fustanemeqera #femra #rroba #familje #fashionalbania #veshje #blejshqip #tiranacity #kosova #vajza #vajzat_shqiptare #porosittani #porosit #dhurata #dyqanonline #porositonline #mitrovica #fashion #fashionnova #fashionblogger #fashionable#outfits #outfit #outfitinspiration #stylish #stylishkids #fashion #fashionblogger #fashionista

EM fashion ju jep mundësinë të gjeni modelin e dëshiruar me çmimin e dëshiruar!✨✨✨. EM fashion, zbukurojmë momentet tuaja! 👗👗👗
Për porosi na kontaktoni në DM.

#fustanembremjesh #fustanemeqera #femra #rroba #familje #fashionalbania #veshje #blejshqip #tiranacity #kosova #vajza #vajzat_shqiptare #porosittani #porosit #dhurata #dyqanonline #porositonline #mitrovica #fashion #fashionnova #fashionblogger #fashionable #outfits #outfit #outfitinspiration #stylish #stylishkids #fashion #fashionblogger #fashionista

100 0 15 July, 2019
EM fashion ju jep mundësinë të gjeni modelin e dëshiruar me çmimin e dëshiruar!✨✨✨. EM fashion, zbukurojmë momentet tuaja! 👗👗👗
Për porosi na kontaktoni në DM.

#fustanembremjesh #fustanemeqera #femra #rroba #familje #fashionalbania #veshje #blejshqip #tiranacity #kosova #vajza #vajzat_shqiptare #porosittani #porosit #dhurata #dyqanonline #porositonline #mitrovica #fashion #fashionnova #fashionblogger #fashionable#outfits #outfit #outfitinspiration #stylish #stylishkids #fashion #fashionblogger #fashionista

EM fashion ju jep mundësinë të gjeni modelin e dëshiruar me çmimin e dëshiruar!✨✨✨. EM fashion, zbukurojmë momentet tuaja! 👗👗👗
Për porosi na kontaktoni në DM.

#fustanembremjesh #fustanemeqera #femra #rroba #familje #fashionalbania #veshje #blejshqip #tiranacity #kosova #vajza #vajzat_shqiptare #porosittani #porosit #dhurata #dyqanonline #porositonline #mitrovica #fashion #fashionnova #fashionblogger #fashionable #outfits #outfit #outfitinspiration #stylish #stylishkids #fashion #fashionblogger #fashionista

94 0 15 July, 2019
EM fashion ju jep mundësinë të gjeni modelin e dëshiruar me çmimin e dëshiruar!✨✨✨. EM fashion, zbukurojmë momentet tuaja! 👗👗👗
Për porosi na kontaktoni në DM.

#fustanembremjesh #fustanemeqera #femra #rroba #familje #fashionalbania #veshje #blejshqip #tiranacity #kosova #vajza #vajzat_shqiptare #porosittani #porosit #dhurata #dyqanonline #porositonline #mitrovica #fashion #fashionnova #fashionblogger #fashionable#outfits #outfit #outfitinspiration #stylish #stylishkids #fashion #fashionblogger #fashionista

EM fashion ju jep mundësinë të gjeni modelin e dëshiruar me çmimin e dëshiruar!✨✨✨. EM fashion, zbukurojmë momentet tuaja! 👗👗👗
Për porosi na kontaktoni në DM.

#fustanembremjesh #fustanemeqera #femra #rroba #familje #fashionalbania #veshje #blejshqip #tiranacity #kosova #vajza #vajzat_shqiptare #porosittani #porosit #dhurata #dyqanonline #porositonline #mitrovica #fashion #fashionnova #fashionblogger #fashionable #outfits #outfit #outfitinspiration #stylish #stylishkids #fashion #fashionblogger #fashionista

85 0 15 July, 2019

Top #familje posts

Sommerfølelsen i Stavanger ☀️ .
.
.
.
.
#stavanger #sommertider #familiy #familie #familje #gamlestavangeridyll #byliv

Sommerfølelsen i Stavanger ☀️ .
.
.
.
.
#stavanger #sommertider #familiy #familie #familje #gamlestavangeridyll #byliv

109 6 17 July, 2019
Sezoni po afron nxitoni !!!!!!!!!!! Gjithmone tek ne per ta bere sa me te thjeshte dhe te bukur kohen tuaj ne kuzhine ,

Sezoni po afron nxitoni !!!!!!!!!!! Gjithmone tek ne per ta bere sa me te thjeshte dhe te bukur kohen tuaj ne kuzhine ,

151 4 26 May, 2019
Men mina 👦🏻👨🏻💙💙 #familje #livet #sommar2019

Men mina 👦🏻👨🏻💙💙 #familje #livet #sommar2019

124 29 7 July, 2019