#albania Instagram Photos & Videos

Hashtag Popularity

6.6
average comments
314.7
average likes
@iconstyle_al Profile picture

@iconstyle_al

Moldavi-Shqipëri 0-3🥰
3 gola të shënuar nga:
1: Sokol Cikalleshi
2: Keidi Bare
3: Lorenc Trashi
#football  #pround  #Albania  #iconstylealbania

Moldavi-Shqipëri 0-3🥰
3 gola të shënuar nga:
1: Sokol Cikalleshi
2: Keidi Bare
3: Lorenc Trashi
#football #pround #Albania #iconstylealbania
72 1 1 minute ago
@naturasibericaalbania Profile picture

@naturasibericaalbania

Luxury Body Scrub nga Imperial Caviar me baze Haviarin e zi dhe fruta pylli..
#organic #organiccosmetics #imperial #caviar #luxury #kujdesiperveten #kujdesiperlekuren #trupi #scrub #tirana #albania #

Luxury Body Scrub nga Imperial Caviar me baze Haviarin e zi dhe fruta pylli..
#organic #organiccosmetics #imperial #caviar #luxury #kujdesiperveten #kujdesiperlekuren #trupi #scrub #tirana #albania #
6 0 2 minutes ago
@anygam_yt Profile picture

@anygam_yt

#KOSOVA #ALBANIA 🇽🇰🇦🇱❤️💕

#KOSOVA #ALBANIA 🇽🇰🇦🇱❤️💕
12 1 2 minutes ago
@ael.albania Profile picture

@ael.albania

ACADEMY OF EUROPEAN LANGUAGES

Për të gjithë të interesuarit, kursi i Italishtes, niveli A1 fillon nesër në orën 18:30. Ritmi i kursit është gjysmë intensiv. Programi është i pasur edhe me mjete audio-vizive për t'ju pajisur me aftësitë komunikuese bazë sa më lehtë dhe shpejt.
Për tu regjsitruar, mund te aplikoni lehtësisht nëpërmjet website www.ael-albania.com
Ju mirëpresim 😊
• • •
#AEL #website #register #regjistrohu #italisht #gjuhëtëhuaja #kursegjuhësh #Tirana #Albania

Për të gjithë të interesuarit, kursi i Italishtes, niveli A1 fillon nesër në orën 18:30. Ritmi i kursit është gjysmë intensiv. Programi është i pasur edhe me mjete audio-vizive për t'ju pajisur me aftësitë komunikuese bazë sa më lehtë dhe shpejt.
Për tu regjsitruar, mund te aplikoni lehtësisht nëpërmjet website www.ael-albania.com
Ju mirëpresim 😊
• • •
#AEL #website #register #regjistrohu #italisht #gjuhëtëhuaja #kursegjuhësh #Tirana #Albania
2 0 3 minutes ago
@humorzone.ks Profile picture

@humorzone.ks

Kosova 🔥👌🏻👌🏻

Kosova 🔥👌🏻👌🏻
47 1 3 minutes ago
@emiljan.hoxhaj.century21 Profile picture

@emiljan.hoxhaj.century21

Tirana, Albania

🏘 Apartament 1+1 per shitje te Kodra e Diellit, prane Eleonores. ⁣
🛋 Eshte i organizuar ne dhome ndenje dhe kuzhine, dhome gjumi, tualet dhe nje ballkon. ⁣
📌 Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri dhe ka siperfaqje totale 65.39 m2. ⁣
📑Disponon Certifikate Pronesie ⁣
💶 Cmimi: 58.000 €⁣
📎 Per me shume informacion kontaktoni: 📞0697056687⁣


#tirana #tirane #albania #shqiperia #vlore #shkoder #century21 #c21 #apartment #century21cpm #c21cpm #durres #century21botaniku #shtepi
#agjent #qira #century21albania #realestatealbania #apartament #shqiperi #century21infoprona #shitje #blej #century21cpmsmart #century21bosko #buyinalbania #investinalbania #rentinalbania@century21infoprona @century21_bosko @century_21_botaniku @c21cpm_smart @century21_bosko

🏘 Apartament 1+1 per shitje te Kodra e Diellit, prane Eleonores. ⁣
🛋 Eshte i organizuar ne dhome ndenje dhe kuzhine, dhome gjumi, tualet dhe nje ballkon. ⁣
📌 Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri dhe ka siperfaqje totale 65.39 m2. ⁣
📑Disponon Certifikate Pronesie ⁣
💶 Cmimi: 58.000 €⁣
📎 Per me shume informacion kontaktoni: 📞0697056687⁣
⁣
⁣
#tirana #tirane #albania #shqiperia #vlore #shkoder #century21 #c21 #apartment #century21cpm #c21cpm #durres #century21botaniku #shtepi⁣
#agjent #qira #century21albania #realestatealbania #apartament #shqiperi #century21infoprona #shitje #blej #century21cpmsmart #century21bosko #buyinalbania #investinalbania #rentinalbania⁣  @century21infoprona @century21_bosko @century_21_botaniku @c21cpm_smart @century21_bosko
1 0 3 minutes ago
@roggeveenzelf Profile picture

@roggeveenzelf

12.10.19

National railway company Hekurudha Shqiptare (Albanian Railways). #nofilter #albania #shkoder #vorë #train #railways #morningsun

12.10.19

National railway company Hekurudha Shqiptare (Albanian Railways). #nofilter #albania #shkoder #vorë #train #railways #morningsun
2 0 3 minutes ago
@lidhjashqiptare Profile picture

@lidhjashqiptare

40′ GOOOOL SHQIPËRIA 0-3/ Debitim ëndrrash, Lorenc Trashi shënon një supergol! 🇦🇱🇦🇱🇦🇱 #albania #shqiperia #shqiptar #kosova #kuqezi

40′ GOOOOL SHQIPËRIA 0-3/ Debitim ëndrrash, Lorenc Trashi shënon një supergol! 🇦🇱🇦🇱🇦🇱 #albania #shqiperia #shqiptar #kosova #kuqezi
124 1 5 minutes ago
@taxi.albania Profile picture

@taxi.albania

Taxi.al - aplikacioni juaj 🚕AppStore 👉 https://apple.co/2KmclwX
🚕PlayStore 👉http://bit.ly/2YViQL2

#taxi #taxialbania #app #playstore #appstore #tirana #albania

Taxi.al - aplikacioni juaj 🚕AppStore 👉 https://apple.co/2KmclwX
🚕PlayStore 👉http://bit.ly/2YViQL2

#taxi #taxialbania #app #playstore #appstore #tirana #albania
1 0 5 minutes ago
🏝️ Jogging in the sand = best way of jogging ☺️
📸@lars_0612 #albania #beach #sand #waves #sea #sunset #reflections #jogging #running #workout #nature #backpackinglife
4 0 7 minutes ago
@topallianxhela Profile picture

@topallianxhela

Teatri Kombetar

Ditët e netët në vëzhgim të mjerimit që përmbys botën ta kthen.
Por ti qeshju! ...Migjen, ndjej se si frymon mes nesh, akoma sot e përherë ndoshta... #love #books #albania #art #paiting #sketch #photography #theatre #pain #poverty

Ditët e netët në vëzhgim të mjerimit që përmbys botën ta kthen. 
Por ti qeshju! ...Migjen, ndjej se si frymon mes nesh, akoma sot e përherë ndoshta... #love #books #albania #art #paiting #sketch #photography #theatre #pain #poverty
13 0 7 minutes ago
@kriper.it Profile picture

@kriper.it

Kriper

17 Tetor, ora 20.30 jeni te mirëpritur në shtëpinë e Kriper-it me @aldobardhi 🤗

Rezervoni tavolinën tuaj tani +355 69 55 77 159
#kriperpurepleasure #kriper #kriperexperience #tirana #albania #livemusic #restaurant #italianlounge #cocktail

17 Tetor, ora 20.30 jeni te mirëpritur në shtëpinë e Kriper-it me @aldobardhi 🤗

Rezervoni tavolinën tuaj tani +355 69 55 77 159 
#kriperpurepleasure #kriper #kriperexperience #tirana #albania #livemusic #restaurant #italianlounge #cocktail
4 0 7 minutes ago
Al-bae-nia (and Corfu) #Albania #BitOfGreece #Warm #Holidays
3 0 8 minutes ago
🇦🇱⛓ #like#albania#follow#drumandbass
21 0 9 minutes ago
@lidhjashqiptare Profile picture

@lidhjashqiptare

34’ GOOOOOOOL DARDANIA 2-0/ Vjen edhe goli i dytë në Prishtinë, shënon Vedat Muriqi. Pas një topi të gjatë, Hadërgjonaj shërben saktë për Muriqin, sulmuesi godet në rastin e parë, por kthehet topi. Në rastin e dytë, nuk fal sulmuesi i Fenerbaçes 🇦🇱🇦🇱 #albania #shqiperia #shqiptar #kosova #kuqezi

34’ GOOOOOOOL DARDANIA 2-0/ Vjen edhe goli i dytë në Prishtinë, shënon Vedat Muriqi. Pas një topi të gjatë, Hadërgjonaj shërben saktë për Muriqin, sulmuesi godet në rastin e parë, por kthehet topi. Në rastin e dytë, nuk fal sulmuesi i Fenerbaçes 🇦🇱🇦🇱 #albania #shqiperia #shqiptar #kosova #kuqezi
183 2 9 minutes ago
@lidhjashqiptare Profile picture

@lidhjashqiptare

34′ GOOOOL SHQIPËRIA 0-2/ Gafa amatoreske e portierit Koshelev, i cili i dhuron një top Bares, i cili me portën e boshatisur nuk fal, duke dyfishuar shifrat 🇦🇱🇦🇱 #albania #shqiperia #shqiptar #kosova #kuqezi

34′ GOOOOL SHQIPËRIA 0-2/ Gafa amatoreske e portierit Koshelev, i cili i dhuron një top Bares, i cili me portën e boshatisur nuk fal, duke dyfishuar shifrat 🇦🇱🇦🇱 #albania #shqiperia #shqiptar #kosova #kuqezi
177 0 11 minutes ago
@drymades.inn Profile picture

@drymades.inn

If you are already planning your summer vacation and want to spend it in a more active and fun way these are some of the activities you can find at @drymades.inn
▪Yoga
▪Volleyball
▪Diving
▪Canoeing
▪Sailing ▪Fishing
▪Skydiving
▪Hiking
▪Road Jeep Tour
_________________________
Bookings for 2020 have already begun!
Info & Reservations: +355 69 20 74 004
.
.
.
.
.
  #drymadesinn #dhermi #drymades #beach  #vacationmode  #visitalbania #albania #pool #swim #summertime #fun #summervacation #beachlife #beautifuldestinations #beachside #beachday #instavacation  #holidaytime #goodvibesonly #goodtimes #thedrymadesinnexperienc

If you are already planning your summer vacation and want to spend it in a more active and fun way these are some of the activities you can find at @drymades.inn
▪Yoga
▪Volleyball
▪Diving
▪Canoeing
▪Sailing ▪Fishing
▪Skydiving
▪Hiking
▪Road Jeep Tour
_________________________
Bookings for 2020 have already begun!
Info & Reservations: +355 69 20 74 004
.
.
.
.
.
 #drymadesinn #dhermi #drymades #beach  #vacationmode  #visitalbania #albania #pool #swim #summertime #fun #summervacation #beachlife #beautifuldestinations #beachside #beachday #instavacation  #holidaytime #goodvibesonly #goodtimes #thedrymadesinnexperienc
8 0 12 minutes ago
@livetravelmeow Profile picture

@livetravelmeow

Albania

Two months have passed since we left Albania and we haven't told you yet about a funny experience in this calm and beautiful place.
.
So here we are, chilling around near the crystal clear water of Vlora river when this happy family @onsbusavontuur came with their home and got stuck on the gravel and uncertain terrain... it took several hours of digging and small steps to get the car out, but without success... well... in the end Thomas decided to ask for help in the neighbouring village and the savior @myftarajxhuljano appeared with his tractor and took them out in an instant! 😄
.
A couple of days passed in the great company of @onsbusavontuur, but behind our thoughts, the question was always there... we will get stuck as well when we get out?🙄... the entrance was easy, but do we manage to get out so easily?😬
.
Well... we got out nervous and every step was taken carefully...but of course, at the very end, we got stuck as well... luckily, we found @myftarajxhuljano (faleminderit!!!) again and his tractor pulled us straight away 😅

Two months have passed since we left Albania and we haven't told you yet about a funny experience in this calm and beautiful place.
.
So here we are, chilling around near the crystal clear water of Vlora river when this happy family @onsbusavontuur came with their home and got stuck on the gravel and uncertain terrain... it took several hours of digging and small steps to get the car out, but without success... well... in the end Thomas decided to ask for help in the neighbouring village and the savior @myftarajxhuljano appeared with his tractor and took them out in an instant! 😄
.
A couple of days passed in the great company of @onsbusavontuur, but behind our thoughts, the question was always there... we will get stuck as well when we get out?🙄... the entrance was easy, but do we manage to get out so easily?😬
.
Well... we got out nervous and every step was taken carefully...but of course, at the very end, we got stuck as well... luckily, we found @myftarajxhuljano (faleminderit!!!) again and his tractor pulled us straight away 😅
14 4 12 minutes ago

Top #albania posts

Vendimi i Ferides 😯 (Fundi i 49)
•Pjese nga Epizodi i ri i Sezonit 2-te •
@alpnavruz @alinaboz 
@elimibirakmatv @_mosmaleshodoren_z#elimibırakma #mosmaleshodoren #trt1 #alsatm #tv #tbt #tb #turkey #albania #kosovo #azcen #asktankalan #birbilsen #azcen
1,548 24 22 hours ago
queen 👑 @tubabustun.official •
#black #hair #pretty #cute #love
1,293 20 13 October, 2019
@elimibirakma_al Profile picture

@elimibirakma_al

Sa veshtir eshte te ja tregosh te verteten pas gënjeshtres 🥺😣
•Pjese nga Epizodi i ri i Sezonit 2-te •
@alpnavruz @alinaboz
@elimibirakmatv @_mosmaleshodoren_z #elimibırakma #mosmaleshodoren #trt1 #alsatm #tv #tbt #tb #turkey #albania #kosovo #azcen #asktankalan #birbilsen #azcen #zamandediğin

Sa veshtir eshte te ja tregosh te verteten pas gënjeshtres 🥺😣
•Pjese nga Epizodi i ri i Sezonit 2-te •
@alpnavruz @alinaboz 
@elimibirakmatv @_mosmaleshodoren_z#elimibırakma #mosmaleshodoren #trt1 #alsatm #tv #tbt #tb #turkey #albania #kosovo #azcen #asktankalan #birbilsen #azcen #zamandediğin
1,836 7 23 hours ago
@racingcarsal Profile picture

@racingcarsal

@ Tag shokun qe se ndrron benzin me asni makine tjeter 💪🚀😍
#racingcarsal ❤️ ________________________________________________________ #beastmode #tagafriend #luxurycar #carsofalbania #racingcars #albania #drive #exoticcar #exhaust #luxurious #luxurycars #supercars #automotive #drift #lifestyle #love #cars #instacar #albania🇦🇱 #luxury #supercar #drive #road #racing

@ Tag shokun qe se ndrron benzin me asni makine tjeter 💪🚀😍
#racingcarsal ❤️ ________________________________________________________  #beastmode #tagafriend #luxurycar #carsofalbania #racingcars #albania #drive #exoticcar #exhaust #luxurious #luxurycars #supercars #automotive #drift #lifestyle #love #cars #instacar #albania🇦🇱 #luxury #supercar #drive #road #racing
3,487 208 13 October, 2019